Fanpage Userbar

W związku z tym, że czasami giną nam rzeczy do wrzucenia na Facebook'a, wrzucamy je po kilku dniach czy nawet i wcale, postanowiłem zrobić tą pomocną stronkę, na której będziemy sobie zapisywać strony do ogłoszenia, wraz z ewentualnym priorytetem ich wrzucenia.

Mówiąc konkretniej, każdy będzie mógł w zająć się tym w wolnej chwili, a pozostali będą mogli śmiało dodawać swoje propozycje do listy. Jeżeli uważacie, że coś trzeba dopisać, jakąś notatkę, śmiało.

Aha, tylko przypominam, szanowny kolega towarzysz kolega towarzysz kolega towarzysz kolega obywatel Dr_BlackpeaceDr_Blackpeace obecnie sprawuje pieczę nad FP. W domyśle jego zadaniem jest wrzucanie tam rzeczy. My (ja i Mefioo9Mefioo9 również to możemy robić.

Przypominam też tylko, abyśmy starali się trzymać się limitu jednego postu dziennie. Nie musimy dużo wrzucać na raz, lepiej to rozłożyć na kilka, mniejszych części. I pamiętajcie, że FB umożliwia planowanie postów, zawsze można przysiąść godzinkę i zaplanować najbliższy miesiąc :P

Materiały zaplanowane

Materiały zaplanowane to wszelkie nowości które pojawiły się na stronie oraz znalezione ciekawostki warte polecenia. Posiadają standardowy priorytet.

  1. http://scp-wiki.net.pl/scp-621 Khnyber Lastrange
  2. http://scp-wiki.net.pl/scp-pl-018 Futurity
  3. http://scp-wiki.net.pl/scp-2000 wanna
  4. http://scp-wiki.net.pl/scp-1673 Strider
  5. http://scp-wiki.net.pl/scp-pl-041 Fidoze
  6. http://scp-wiki.net.pl/scp-707 Khnyber Lastrange

wanna tu był
coś chciał

Prośby czytelników

Prace które czytelnicy zażyczą sobie do wrzucenia na Fp posiadają większy priorytet niż zaplanowane materiały. W przypadku większej liczby próśb będą one przeplatane wraz z zaplanowanymi pracami. Sprawy wymagające większej uwagi standardowo posiadają najwyższy priorytet oraz wrzucane są poza kolejnością.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License